Ciekawe linki

http://www.elektroda.pl/rtvforum/forum54.html – Forum Elektrody – telefony stacjonarne. Różne sub-fora, kopalnia ciekawych informacji.

http://domwlesie.eu/category/telekomunikacja – Historia telekomunikacji w 18 częściach z subiektywnego punktu widzenia

https://lookinside.pl/tulipany-astry-bratki-rzecz-o-telefonach/ – ciekawy artykuł z pięknymi fotografiami, bardziej artystyczne podejście do tematu

http://old-phones.ru/tag/telefonnye-apparaty-proizvodstva-polshi – rosyjska strona, ciekawe ręcznie wykonane grafiki, podany link prowadzi do strony o polskich aparatach ale są też inne kraje bloku komunistycznego.

http://www.zabapatel.pl – strona polskiego kolekcjonera zabytkowych aparatów telefonicznych

http://www.matilo.eu – strona holenderskiego kolekcjonera. Opisy telefonów z całej Europy, głównie zachodniej, z podziałem na epoki, ciekawy blog itd. Głównie po angielsku.

http://www.muzeumkomorek.pl – muzeum telefonów komórkowych

http://telkomtelcza.pl – strona poświęcona historii zakładu w Czaplinku

Telemuzeum UKE – wygląda na to że z rokiem 2017 strona została “zdjęta” – a szkoda. Próbowaliśmy interweniować w tej sprawie w Ministerstwie, ale bezskutecznie.

http://telefony.elektroda.eu/index.html – Strona podobnie jak nasza, jest próbą podsumowania historii telefonów w PRL, natomiast wygląda na to że autor porzucił tę próbę dość szybko – brak aktualizacji od 2013r. Niemniej, przyznaję że była dla nas inspiracją. [04.2017: również już nie działa]